Business Network

BNB(BUSINESS NETWORK BURSA), iş sahiplerine ve nitelikli profesyonellere güçlü bir business network – iş ilişkisi ağı oluşturabilmelerine olanak sunan bir platformdur. Sistematik ve disiplinli yapısı sayesinde referans ile iş alma oranlarını kalıcı şekilde artırır ve sürekliliğini sağlar.

Misyonumuz, üyelerimizin nitelikli iş sahipleri ve profesyonellerle uzun vadeli, anlamlı ilişkiler kurmasını sağlamaktır. Yapılandırılmış, sistemli, pozitif ve profesyonel iş ilişkisi ağı oluşturarak, üyelerimizin referans ile iş yaratma olanaklarını artırmalarına yardımcı olmaktır.

Bursa’lı sanayici ve ticaret erbabının iş hacimlerini artırıcı, birbirleri ile olan ilişkilerini güçlendirici, ticari hayata bakışlarına yön veren, sektörel sorunların tespiti ve bu sorunların çözümüne yönelik üniversiteler, diğer sektörel dernekler ve kamu kurum ve kuruluşları ile işbirliği içinde çalışmalarda bulunanarak, “Sürekli İyileştirme”yi kendisine ilke edinmiş, dinamik, özgüveni yüksek ve çözüm odaklı ve inovasyonu yüksek çalışmalar yapmak temel strateji ve vizyonumuzdur.

Bursada veya Bursa dışında yaşayan Bursalıları bu sanal platformda bir araya getirerek  Bursalı iş dünyası networkü oluşturup iş ve istihdam süreclerini daha da hızlandırmak maksadıyla bir CV havuzu oluşturduk. Bu sayede şirketler ve çalışanlar bu havuzdan yapılan paylaşımlardan istifade ederek zamandan tasarruf edecek ve daha nitelikli işgücü ve iş imkanlarına kavuşacaklar.

BNB (BUSINESS NETWORK BURSA) platformuna ve CV formuna buradan ulaşabilirsiniz

Business Network
Etiketlendi: