Thermozoff Isı ve Yalıtım A.Ş.

1962 yılında kurulan Thermozoff , bugün 20.000 m 2 ‘ye varan üretim tesisi ve kalifiye işgücüyle, Thermozoff Isı ve Yalıtım A.Ş. olarak ısıtma sektöründe hizmet vermektedir.

Türkiye’nin her ilinde, bayii ve servis noktaları ile müşteri memnuniyeti hedefleyerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Ürün yelpazesini; katı yakıtlı sobalar, doğalgaz sobaları, ocaklar, fırınlar, termosifonlar ve soba borulari oluşturmaktadır.

Üretim, dağıtım ve satış sonrasi faaliyetlerde kalite, zamanında teslim ve fiyat konusunda, müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet verme gayreti içerisindedir.

Aynı zamanda son yıllarda gerçekleştirdiği ihracatlarla da, hem ülke dişinda, hem de iç piyasada Thermozoff A.Ş., Türkiye’de lider firma konumundadır.

THERMOZOFF  ISI VE YALITIM A.Ş.

55 yıllık geçmişi ile kurumsallaşıp, müşteri memnuniyeti ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden her zaman ileri teknoloji ile üretim yapan Thermozoff Isı ve Yalıtım A.Ş. Bursa’daki 20.000 m2 lik yeni üretim tesisi ve Türkiye’nin her ilindeki bayileri ve servis noktaları ile müşterilerine kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Genç yaş ortalamasına sahip donanımlı kadrosuyla, Türkiye’nin yükselen hedeflerine katkıda bulunmayı görev edinmiş Thermozoff, hizmet verdiği ısıtma sektöründe teknolojik gücünüde arkasına alarak, rekabetçi, kurumsallamış, yatırım gücü olan, değişimlere hızlı ve sağlıklı tepkiler verebilen bir şirket haline gelmiştir.

1962 yılında küçük bir soba imalatçısı olarak kurulan Thermozoff’un şu anki ürün yelpazesi; Katı Yakıtlı Sobaları, Doğalgaz Sobaları, Ocaklar, Fırınlar, Termosifonlar ve Soba Boruları’ndan oluşmaktadır.

Üretimde, dağıtımda, satış sonrası hizmette ve genel yönetim alanında yepyeni reformlara imza atan Thermozoff Türkiye’deki standartları yükselmekle kalmayıp son yıllarda ihracata da ağırlık vermiştir. İhracat çalışmalarını büyük bir özenle gerçekleştiren Thermozoff, Türkiye’nin tanınan markalarından bir olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Tüm ürün bilgi ve açıklamalarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

www.thermozoff.com