Yüzen Cafe; On iki kişilik alev yürümezlik, batmazlık, gps güneşlik ve rüzgar kalkanı gibi teknik üstün olan ve daha binlerce teknik detayı sizin taleplerinize göre değişebilir temel bir nitelikte cafenizdir.

YÜZEN CAFE; Özel olarak tasarlanmış diğer bir özelliğide kesinlikle sessiz çalışmasıdır. Çünkü; benzinli veya dizel motor yerine jelli akü teknolojisi kullanılmıştır,buda normal,keyif amaçlı ve iş yemeklerinize ayrı bir atmosfer katan işletmenizdir.

YÜZEN CAFE; İşletmenizin ve sizin diğer işletmelerden daha geniş yelpazede hizmet etmenize olanak sağlayan en yenii işletme enstrümanınızdır.

YÜZEN CAFE; Kullanım alanı açısından işletmenize ait olan fakat hiç değerlendiremediğiniz su yüzeylerinde cafe-restorant ve toplantı odası ortamı olarak kullanmanıza olanak sağlayan yeni yüzen platformunuzdur.

YÜZEN CAFE ; Kişisel kullanımlarınızda da ailecek keyifli ve rahatlıkla mutlu zamanlar geçirebileceğiniz bir deniz aracıdır.

TEMEL SİSTEM VE DONANIM

YÜZEN CAFE Temel olarak patentli yekpare gövde ve yine patentli üretim tekniği ile üretilmiş 12 kişilik bir bot’tur. Yekpare gövde yine firmamız tarafından patentlendirilmiş tamamen yanmaz poliüretan dolguludur. Bu sayede ürün su almaz ve batmazlık özelliğine sahip olur. Ürünün bu formunun tonlarca yük taşıyabilme kapasitesi bulunmaktadır. Elektrikli 54 librelik gezinti motoru ve bu motoru 18 saat çalıştırma kapasitesine sahip bot için özel üretilmiş 100 amperlik jelli aküye sahiptir.(Ürünün S modelinden itibaren aküler standart 200 amperdir.)

-Gps sistemi güvenlik açısından her modelde standart olarak sunulmaktadır.

-Tente ve çadır sistemi temel donanımlar arasındadır. Isı izolasyonlu, kapitoneli güneşlik dik güneş ışınlarına karşı misafirlerinizin daha keyifli zaman geçirmesini sağlar. Çadır sistemi firmamıza patentli, sağlığa zararsız pvc malzemeden imal rustik veya isteğe göre değişebilen şeffaf kapama sistemidir. Bu sayede ürün kış aylarında bile sizlere kullanım ve gelir imkanı sağlar.

-Özel led aydınlatma ve ses sistemi temel donanımlar arasındadır.

-Barbekü masası veya kahvaltı masası olarak çok amaçlı kullanıma müsait masa , güvenliğiniz için ısıya dayanıklı özel tempered cam’dan yapılmıştır.

-Mangal sistemimiz firmamıza patentli ısı Kalkanlı çift mangal yüzeyine sahip, emaye kaplamalıdır. Isı kalkanı sayesinde kullanıcıların güvenliği ve konforu ön planda tutulmuştur.

-Özel olarak dizayn edilmiş salma sistemi sayesinde su üzerinde kontrollü ve dengeli bir seyir keyfi sağlamaktadır.

-Elektrik sistemi ve tesisat kablolama ex-proff sistemdir.

– Botu çevreleyen aksesuarlar paslanmaz sert çelikten imal edilmiştir

– Oturma gurubu küpeşte ve sırtlıklar yüksek yoğunluk ve suya dayanıklı süngerden yapılmıştır.

-Reklam alanı ve gövde tampon kalkanları fiberglas tan mamul ve ekstra bir gövde güvenliği sağlar.

 

 

İŞ MODELLERİ

İş modellerinin başında unutmayınız ki bu özel botlar sayesinde işletmenizi duvarlarla sınırlamadan kurtarıp her zaman özgürlüğün ve huzurun sembolü olan su alanlarınız kadar sınırsızlaştırabileceksiniz. Bu özel botlarla menülerinizi daha kazançlı hale çevirebilirsiniz ve en sade bir şekilde menünüzün yanı sıra botunuzu değerli müşterilerinize kiraya verebilirsiniz.

-Bu ürünü sadece deniz kıyısı ile sınırlandırmadık; Sınırlarınız artık sadece su üzerindeki ufuk çizgisinden ibarettir. Çevrenizde bulunan sulama göletleri

-Kanallar, barajlar denizler ve göller sizler için artık bir gelir kapısı olacaktır.

-İsterseniz firmamız size tam teşekküllü kurulu düzende ilgili kurumlardan izin alınmış ve anahtar teslimi şeklinde çalıştırabileceğiniz işletmeler sunabilir. Bu iş modelinde kıyı ve yüzen işletmenizi sizin belirleyeceğiniz alanda size özel tasarımlar sunalım.

– Diğer bir iş modelimizde botumuzun reklam alanında firma olarak yer almak. Ya da bu alanları kiraya vermek maksadı ile pazarlamak da sizlere ek bir gelir sağlar.